Zboží na objednávku

Sháníte nějaký druh lyžařského vybavení a nenašli jste ho na našich stránkách, případně Vás nebaví věčné prohledávání e-shopů, nebo potřebujete poradit ? Často máme skladem zboží, které jsme ještě nestačili umísti do e-shopu. Spolupracujeme s celou řadou dovozců a výrobců lyžařského vybavení a zboží neustále doplňujeme a rozšiřujeme dle Vašich požadavků.

Stačí když nezávazně vyplníte náš poptávkový formůlář a specifikujete o jaké zboží máte zájem. Čím více nám upřesníte Vaše požadavky, tím se vybírání zjednodušší a my Vám budeme moci nabídku poslat rychleji.

Budeme se těšit na naší komunikaci! Pokusíme se co nejlépe poradit a výběr tak ulehčit.

Poptávkový formulář

Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Vaše výška (cm):
Vaše váha (kg):
Vaše úroveň:
Typ terénu:
Cenový rozpočet (Kč):
Výška lyží (cm): od do centimetrů
Radius lyží:
Další požadavky:

Z bazarového zboží Vám můžeme nabídnout například:

Použité běžecké lyže:

Použité carvingové lyže:

Lavinové batohy cca 7990,-

Z nového zboží Vám můžeme nabídnout:

Běžecké lyže:

Sortiment nového zboží například značek:

KAMA: Česká rodinná firma založená v roce 1990. Specializací je pletařská výroba sportovních a městských čepic, svetrů s norskými vzory a dalších doplňků jako čelenky, kukly, masky, šály, rukavice. Všechny výr obky Kama jsou vyráběny v Česku, prochází rukama českých kvalifikovaných zaměstnanců.

Oficiální web: http://www.kama.cz/

LASTING: Česká rodinná firma LASTING SPORT s.r.o. byla založena roku 1991 experty v oboru technologie vývoje a materiálů pro výrobu funkčního prádla a ponožek pro sport, outdoor, lov a jiné sportovní aktivity. Firma exportuje zboží do více než 50 zemí světa. Firma dodává také do armádních a jiných státních složek. Výrobky mají 100% původ v České Republice.

Oficiální web: http://web.lasting.eu/cs/

Česká firma PROGRESS - Významy slova progres netřeba dlouze vysvětlovat – pokrok, vzestup, růst. Trefné vyjádření toho, o co usiluje skaždým kusem kvalitního funkčního prádla a špičkového sportovního oblečení umístěného na trh.

Oficiální web: http://progress-cz.cz/

Česká firma SENSOR:výrobce funkčního oblečení a špičkového termoprádla Sensor se specializuje na systém takzvaného vrstveného oblékání, kdy oblečení je děleno na první, druhou a třetí funkční vrstvu, z nichž každá vrstva má jiné termoizolační vlastnosti.

Oficiální web:https://www.sensor.cz/

MOIRA: český výrobce funkčního prádla

Oficiální web:http://firma.moira.cz/

KLIMATEX: český výrobce funkčního oblečení

Oficiální web: http://www.klimatex.eu/

AXON: Kolekce produktů zahrnuje také kompletní vybavení pro turistiku (oblečení, batohy atd.) a zimní sporty (zimní oblečení, chrániče, helmy, brýle, rukavice, termoprádlo.).

Oficiální web: http://www.axonsport.cz/

BRUBECK: Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech.

Oficiální web: http://www.brubeck.cz/

POC: je švédská společnost, postavená na silné misi: udělat vše pro ochranu života a snížit následky nehod při sportech, kde dochází k pádům díky vývoji a zlepšování osobní ochrany. POC nasatavuje nové standardy v podobě patentovaných technických řešení v konstrukci, v kombinaci materiálů a perfektního zpracování.

Oficiální web: http://www.pocsports.com/

HATCHEY: V roce 2006 se česká společnost JAPEY s.r.o. rozhodla zaměřit na ochranu sportovců a pod značkou HATCHEY začala vyrábět ucelenou sérii chráničů pro různá sportovní odvětví. Při použití nejnovějších technologií, atraktivního vzhledu a hlavně díky funkčnosti svých produktů zaznamenává značka HATCHEY rok od roku větší progres a díky tomu se řadí mezi špičku na trhu s tímto sortimentem.

Oficiální web: http://www.hatchey.cz/cz/

3F: Česká firma 3F Vision s.r.o. vznikla v roce 2006 a jejím cílem je prosazovat na trhu pod vlastní značkou 3F kvalitní výrobky v optickém a sportovním segmentu trhu, v dostupných cenových relacích.
Filozofie je obsažena již v názvu 3F - Feeling - Freedom - Fun ( Pocit - Svoboda - Radost).

Oficiální web: http://www.3fvision.cz/

RELAX: ryze česká firma, která působí na trhu už od roku 1991. Mezi sortiment patří módní a sportovní doplňky jako jsou brýle, čepice, šály, lyžařské a cyklistické helmy, rukavice atd.

Oficiální web: http://www.relaxworld.cz/

DEMON: Italský výrobce helem a brýlí.

Oficiální web: http://www.demonocchiali.it/en

Therm-ic: Rakouská firma, která se jako první začala zabývat vyhříváním pro lyžařskou obuv. Dnes sortiment zahrnuje produkty, které Vás zahřejí od hlavy až k patě a také vyrábí výkonné vysoušeče obuvi.

Oficiální web: http://www.therm-ic.com/

Sidas: Návrh, vývoj a výroba technologií a řešení pro každou nohu, každý sport a každý den.

Oficiální web: http://www.sidassport.com/

HOTRONIC: Vyhřívání a vysoušení bot.

Oficiální web: http://www.hotronic.eu/

BIRKI: Tato česká společnost má svou bohatou tradici nejen na jesenicku, kde je její dosavadní působiště, ale také již na světovém trhu. JménoBIRKIdnes naleznete nalyžařských holíchpro běžkařské, sjezdařské, ale také turistické vyžití.

Oficiální web: http://www.birki.cz/

Značka LEKI patří bezpochyby do světové špičky v oblasti sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Všechny její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a důrazem na bezpečnost. Vývoj holí, rukavic a dalšího vybavení probíhá v těsné spolupráci se závodní veřejností, horskými vůdci, prodejci a dodavateli, což zaručuje, že výrobky jsou opravdu funkční a plní požadavky všech svých uživatelů. LEKI má první a jediné bezpečnostní vázání u lyžařských holí - Trigger S. Systém Trigger shark, kterým jsou vybaveny běžkařské hole vyšší kategorie, zajišťuje více síly a pevnější „zakousnutí“, díky přímému přenosu síly.

Oficiální web: https://www.leki.com/cz/

SKOL: Skol s r.o. je česká rodinná firma, která od roku 1998 pokračuje v tradici výroby běžkařského a lyžařského vázání v družstvu Dražice. V nabídce se postupem času objevil i další sortiment zaměřený převážně na zimní sporty.

Oficiální web: http://www.skol.net/

LUSTI: Česká firmaGALUS Industries s.r.o. se zabývá výrobou lyží a snowboardů již od roku 1993. Velká část produkce je prodávána přes rakouského partnera k odběratelům do USA, Kanady, Japonska, Německa, Norska a Rakouska. Od roku 2000 začala firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTI. Na tento krok navázalo postupné rozšiřování sortimentu LUSTI i na ostatní kategorie lyží a snowboardů. Záměrem vždy bylo nabídnout v každé kategorii nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu.

Oficiální web: http://www.lusti.cz/

SPORTEN: Největší český výrobce lyží. Historie firmy se začala odvíjet před více než 110 lety. Devadesát procent produkce firma vyváží do celého světa a to i na náročné trhy jakými jsou například Skandinávie, USA a Japonsko. V sortimentu najdete běžecké lyže, sjezdové lyže, free ski lyže, snowboardy atd. Nabídka je opravdu široká a uspokojí jak začátečníky, tak závodníky.

Oficiální web: http://www.isporten.cz/

ATOMIC: Značka Atomic byla založena roku 1955 Aloisem Rohrmose. Tato firma patří k jedničkám ve svém oboru a je špičkou v oblasti vývoje technologií.

Oficiální web: http://www.amersports.cz/

SALOMON: Firmu Salomon založil v roce 1947 v srdci francouzských Alp Francois Salomon

Oficiální web: http://www.amersports.cz/

VÖLKL: Již déle než 90 let je továrna firmy Völkl ve Straubingu epicentrem kolekcí lyží „Made in Germany“, které v lyžařském průmyslu udávají trendy. Naše filozofie je holistická: neustále usilujeme o „dokonalý systém”; při vývoji nové technologie se nedíváme jen na samotnou lyži, ale vždy na souhru mezi sněhem, lyžemi, vázáním, lyžařskými botami a lyžařem.

Oficiální web: http://www.voelkl.com/cz.html

BLIZZARD: Rakouská lyžařská značka s dlouholetou tradicí.

Oficiální web: http://www.blizzardski.cz/

ELAN:Dlouholeté zkušenosti a nadšení se spojily se znalostmi, vizí a ambicemi zakladatele firmy Elan Rudiho Finžgara, který společně s několika přáteli 24. září 1945 založil firmu.

Oficiální web: https://www.elanskis.com

FISCHER: rakouská firma se sídlem v Ried im Innkreis vyrábějící sportovní vybavení zejména pro zimní sporty

Oficiální web: https://www.fischersports.com/cz_cz/

ARMADA:Značka Armada se stala průkopníkem freeskiingu.

Oficiální web:http://armadaskis.com/

TECNICA: italská firma se sídlem v Giavera del Montello vyrábějící sportovní vybavení. Vznikla v roce 1960.

Oficiální web: http://www.tecnicacz.cz/

DALBELLO: italská fírma, která se od roku 1974 vyvíjí a vyrábí obuv pro sjezdové lyžování.

Oficiální web:http://www.dalbello.it/en/

SKI magazín je prestižní odborný lyžařský časopis, který letos (14/15) slaví svoji 20. sezonu a vychází nově v modernějším, matném kabátě. Svým čtenářům přináší vše, co se točí kolem zimních outdoorových aktivit, se specializací na lyžování jak na profesionální, tak na rekreační úrovni: ucelené přehledy lyžařského vybavení včetně cen, produktové tipy, trendy a novinky na trhu, rady, doporučení a hodnocení produktů, rozhovory, zajímavosti, články s módní tematikou, recenze středisek a mnoho dalšího. SKI magazín myslí i na běžkaře, kterým je věnována pravidelná nedílná příloha SKI Classic.

Oficiální web: http://skimagazin.cz/

Kvalitní české lyžařské vosky a přísušenství k servisování s mnohaletou tradicí.
Vybrat správné lyže nebo snowboard je stejně tak důležité jako výběr správných vosků na jejich mazání. Značka SKIVO pro tyto zimní radovánky nabízí řadu sad vosků, které odpovídají potřebám lyžařů a stále procházejí inovacemi a změnami společně s vývojem skluznic. Tyto lyžařské vosky využívá celá řada závodníků a sportovců, stejně tak dobrou službu ale udělají i nadšenému začátečníkovi.
Aby ne, když složení vosků SKIVO umožňuje používání v teplotních podmínkách od - 15°C do + 3°C a vosky lze volit i podle aktuálního charakteru sněhu. Přesně na míru, pro sjezdovky, běžky i snowboard - nic není problém.

Oficiální web: http://skivo.webnode.cz/

Firma TOKO byla založena ve Švýcarsku v roce 1916 zabývá se především výrobou sjezdařských a běžkařských vosků. V sortimentu se dnes objevují také nástroje pro servis a další doplňky pro lyžování.

Oficiální web: http://www.toko.ch/

SWIX: V roce 1946 se sen dvou mužů stal skutečností. Borge Gabrielsson, president švédské společnosti Astra Pharmaceutical, a Martin Matsbo, slavný švédský závodník, představili světu pod značkou SWIX revoluční vosky pro běžecké lyžování.

Oficiální web: http://www.swix.cz/

Firma byla založena v roce 1976 v Rakousku. Specializuje se především na nástroje a doplňky pro servis.

Oficiální web: http://www.maislinger-snoli.com/

Německá firma KUNZMANN dodává na trh více jak 40 let inovativní produkty se zaměřením na zákazníka, spolehlivost a jakost. Zvláště se zaměřuje na servis.

Oficiální web: http://www.kunzmann-skitools.de/

HOLMENKOL: Historie značky se začala psát již v roce 1922. Firma se zaměřuje především na produkty související se servisem lyží.

Oficiální web: http://www.holmenkol.com/

Facebook

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a získejte další výhody.

 
Kontakt

Ing. Jiří Suchánek
Tel.: +420 607283261
e-mail: info@sport-suchanek.cz

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.