O nás

Zimní sporty jsou náš největší koníček a aktivně se jim věnujeme. Specializujeme se především na náš nejoblíbenější sport - LYŽOVÁNÍ. Sledujeme nové trendy a inovace. Sortiment se snažíme dle Vašich podnětů a našich zkušeností neustále rozšiřovat. Zboží pravidelně testujeme, abychom byli schopni Vám co nejlépe poradit. Naše největší záliba postupně přerostla v práci. Děláme, co nás baví a naplňuje.
U bazarových lyží se snažíme o co nejlepší poměr cena/opotřebení.Fotíme digitální zrcadlovkou (u nás najdete reálné fotografie prodávaných lyží). Pokud by zboží nesplňovalo Vaši představu, nebo Vám při užívání nevyhovovalo, tak u nás máte možnost jej vrátit/vyměnit! Zboží vozíme v průběhu celého roku. Na e-shopu není všechno zboží vystaveno. Nebojte se nás zeptat, jsme tu od toho. Těšíme se na Vaše dotazy.
Našich zákazníků si vždy vážíme a ke každému přistupujeme individuálně.Spokojený zákazník je u nás na prvním místě. Snažíme se poskytnout co možná nejvíce informací a rad, abyste věděli, co kupujete, a dovedli si vybrat vhodnou variantu i na dálku. Přidejte se k nám také na facebooku, kde najdete další zajímavé informace, aktuality a slevy.
Facebook

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a získejte další výhody.

 
Kontakt

Ing. Jiří Suchánek
Tel.: +420 607283261
e-mail: info@sport-suchanek.cz

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.