O nás

Zimní sporty jsou náš největší koníček a aktivně se jim věnujeme. Specializujeme se především na náš nejoblíbenější sport - LYŽOVÁNÍ. V poslední době se věnujeme čím dál více skialpinismu a freeridu. Sledujeme nové trendy a inovace. Sortiment se snažíme dle Vašich podnětů a našich zkušeností neustále rozšiřovat. Zboží pravidelně a velmi rádi testujeme, abychom byli schopni Vám co nejlépe poradit. Naše největší záliba postupně přerostla v práci. Děláme, co nás baví a naplňuje. Věříme, že je to na našem vztahu k zákazníkům znát.
Nejsme pouze prodejci. Pokud pro Vás nebudeme mít vhodnou variantu, tak Vám "nenatlačíme" něco úplně jiného. Jde nám především o Váš dobrý pocit z jízdy. Nejvíce nás baví hledání a vybírání nejvhodnější výbavy pro každého konkrétního zákazníka a jeho individuální potřeby. Velmi nás těší Vaše zpětná vazba, která naše doporučení potvrzuje.Našich zákazníků si vždy vážíme a ke každému přistupujeme individuálně, jde nám o dlouhodobější spolupráci. Z některých našich zákazníků se postupně stali parťáci na hory. Spokojený zákazník je u nás na prvním místě. Snažíme se poskytnout co možná nejvíce informací a rad, abyste věděli, co kupujete, a dovedli si vybrat vhodnou variantu i na dálku.
Ing. Jiří Suchánek (ředitel, uklízečka, skladník, učetní, prodavač, copywriter, servisák a dalších několik profesí, které v sobě OSVČ spojuje :) )
Vždycky mě bavilo zkoušet nové a nové lyže. Několikrát jsem si totiž myslel, že mám ty nejlepší na noze a vždycky mě další lyže mile překvapily. Nemám tedy vyloženě oblíbenou nějakou značku. Základ vždy je sendwichové dřevěné jádro a výztuhy. Na škole jsem si vždy koupil několik párů použitých lyží a když jsem je vyzkoušel, tak jsem je prodal a koupil další. Abych se dostal na lepší ceny, tak jsem začal podnikat a jezdit pro větší množství lyží. Postupně přibývali i spokojení zákazníci, tak se vše pomaličku rozjelo a každý rok prodám více a více lyží. Letos se zabývám prodejem lyží již 7. sezonu. Od útlého věku si lyže také sám ručně servisuji. Začal jsem od nuly a postupně se učil.. Seznámil jsem se i s pár zkušenými servisáky, kteří mi dali spousty cenných rad.
Bazarové lyže pro Vás velmi pečlivě vybíráme a snažíme o co nejlepší poměr cena/stav.Fotíme digitální zrcadlovkou (u nás najdete reálné fotografie prodávaných lyží). Pokud by zboží nesplňovalo Vaši představu, nebo Vám při užívání nevyhovovalo, tak u nás máte možnost jej vrátit/vyměnit! Zboží vozíme v průběhu celého roku. Na e-shopu není všechno zboží vystaveno. Nebojte se nás zeptat, jsme tu od toho. Těšíme se na Vaše dotazy.
Přidejte se k nám také na FACEBOOKU, kde najdete další zajímavé informace, aktuality a slevy. Naši FB fanoušci vědí o všem jako první.
Budeme se těšit na případnou spolupráci a nebo pouze na sraz na horách :).
Facebook

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a získejte další výhody!

 
Kontakt

Ing. Jiří Suchánek
Tel.: +420 607283261
info@sport-suchanek.cz

Kamenná prodejna

Masarykova 704, Železný Brod

 

 

Chci více informací