O nás

Zimní sporty jsou náš největší koníček a aktivně se jim věnujeme. Specializujeme se především na náš nejoblíbenější sport - LYŽOVÁNÍ. Sledujeme nové trendy a inovace. Sortiment se snažíme dle Vašich podnětů a našich zkušeností neustále rozšiřovat. Zboží pravidelně a velmi rádi testujeme, abychom byli schopni Vám co nejlépe poradit. Naše největší záliba postupně přerostla v práci. Děláme, co nás baví a naplňuje. Věříme, že je to na našem vztahu k zákazníkům znát.
Nejsme pouze prodejci. Pokud pro Vás nebudeme mít vhodnou variantu, tak Vám "nenatlačíme" něco úplně jiného. Jde nám především o Váš dobrý pocit z jízdy.
Bazarové lyže pro Vás velmi pečlivě vybíráme a snažíme o co nejlepší poměr cena/stav.Fotíme digitální zrcadlovkou (u nás najdete reálné fotografie prodávaných lyží). Pokud by zboží nesplňovalo Vaši představu, nebo Vám při užívání nevyhovovalo, tak u nás máte možnost jej vrátit/vyměnit! Zboží vozíme v průběhu celého roku. Na e-shopu není všechno zboží vystaveno. Nebojte se nás zeptat, jsme tu od toho. Těšíme se na Vaše dotazy. Nejvíce nás baví hledání a vybírání nejvhodnější výbavy pro každého konkrétního zákazníka a jeho individuální potřeby. Velmi nás těší Vaše zpětná vazba, která naše doporučení potvrzuje.
Našich zákazníků si vždy vážíme a ke každému přistupujeme individuálně.Spokojený zákazník je u nás na prvním místě. Snažíme se poskytnout co možná nejvíce informací a rad, abyste věděli, co kupujete, a dovedli si vybrat vhodnou variantu i na dálku. Přidejte se k nám také na FACEBOOKU, kde najdete další zajímavé informace, aktuality a slevy. Naši FB fanoušci vědí o všem jako první.
Budeme se těšit na případnou spolupráci a nebo pouze na sraz na horách :).
Facebook

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a získejte další výhody!

 
Kontakt

Ing. Jiří Suchánek
Tel.: +420 607283261
info@sport-suchanek.cz

Kamenná prodejna

Masarykova 7, Železný Brod

Velké parkoviště přímo naproti provozovně.

Chci více informací